Výroba transportních obalů a palet

Provádíme kompletní služby balení průmyslových zařízení u zákazníka, tj. nejen výroba obalů na bázi dřeva, ale i zabalení strojů a zařízení s patřičnou garancí. Balení pro zámořský transport s důrazem na zabránění koroze a do zemí se zvláštními předpisy (Čína, Austrálie, USA).

 Vyrobíme pro Vás veškeré dřevěné obaly, palety, podstavce i podlážky. Specializujeme se na výrobu atypických a speciálních transportních obalů složité konstrukce a velkých rozměrů (až 14 m dlouhé) na míru. Zámořské obaly fytosanitárně ošetříme podle standardu ISPM 15.

Provádíme kompletní služby balení průmyslových zařízení u zákazníka i v našich prostorách. Nabízíme tedy nejen výrobu obalů na bázi dřeva, ale i zabalení strojů a zařízení s patřičnou garancí a vlastním transportem na místo určení. Vhodný obal pro Vás také navrhneme na základě více než 20 letých zkušeností a znalostí v oblasti dřevěných konstrukcí a strojních zařízení. Nabízíme též balení pro zámořský transport s důrazem na zabránění koroze a dále balení pro transport do zemí se zvláštními předpisy (Čína, Austrálie, USA).

Mezi naše stálé zákazníky patří řada českých a zahraničních, nejen strojírenských společností. Vyrábíme speciální obaly pro veliké přední společnosti, jako např. pro ŠKODA Auto a.s. pro letecký transport částí karoserie, či pro menší firmy jako KWW a.s., pro balení těžkých ocelových produktů, ale vyrobíme i jeden obal či paletu pro soukromníka.

Novinky Akce

  • AKCE

    Nyní hranoly 90x90 mm a 80x80 mm délka 4 m za super cenu 5500,-/m3 bez DPH

  • Stavební prkna tříděná 22x100 mm délka 4, 5, 6 m za akční cenu 4600-5500,-/m3 bez DPH.

  • Palivové dřevo

    Palivové dřevo - zátopové drobnější odřezky 2m za akční cenu 250,-/balík (cca 1 prm) bez DPH Krátké odřezky v BIGBAGu -400,-/ks (cca 1 prm)

Rychlý kontakt

+420 724 037 661

info@selmbacher.cz